Stażysta/asystent – dział kadr i płac, księgowa

Obowiązki:

– wprowadzanie i przetwarzanie danych do systemu kadrowo-płacowego oraz księgowego Symfonia

– obsługa Płatnika (rejestracja pracowników, firm, wysyłka deklaracji rozliczeniowych)

– weryfikacja dokumentów pod względem formalnym,  księgowym

– prace administracyjno-biurowe

– współpraca z Głównym Księgowym

Minimalne wykształcenie:

– licencjackie, najlepiej kierunkowe

Wymagania:

Mile widziana:

– znajomość zagadnień z prawa pracy, ewentualnie doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadr i płac (w tym m.in przygotowywania druków umów o pracę, zleceń, dzieł, rachunków)

– umiejętność prowadzenia firm na KPIR

– wcześniejsza praca w biurze rachunkowym

– znajomość programu księgowego Symfonia, Płatnika, innego kadrowo-płacowego oraz pakietu Office.

Oferujemy:

– możliwość rozwoju

– niezbędne narzędzia pracy

Dokumenty prosimy składać na adres e-mail:  Aplikuj

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.